Autista

Dostal jsem se do paradoxu?

Když se zeptam, ,,V čem spočívá tahle otázka?,, dostal jsem paradox?

Odpovědi
Edison

Co je to zase za blábol??? Já vím, že jsi asi nemocný, ale psát evidentně umíš, číst asi taky, tak proč používáš slova, u kterých nejsíš neznáš jeji význam? Nebo jen tak blábolíš???

Kepler

Paradoxem může být zdánlivě nevysvětlitelný jev. Tohle je jen věta prostá bez významu a bez souvislosti (kontextu).