mais 2

Dostal jsem placatku. Jak ji mám správně čistit a jak efektivně nalévat alkohol?

Nejlepší odpověď
jáára

Potřebuješ návod?

mais 2

Ano chtěl bych třeba nějaké rady a doporučení. Hledal jsem na internetu anikde jsem žádný návod nenašel. A myslim že do toho malýho hrdla se to blbě nalívá rovnou s flašky.

Lamalam

Ke každé slušné placatce se dodává i nerezová nálevka. Prodává se i samostatně asi za 40 Kč.

mais 2

díky za typ :) bohužel jsem k ni nálevku nedostal :/