Avatar uživatele
huxa

Dostal jsem knihu Upíří deníky, můžete mi prosím říct, jestli se to vůbec vyplatí číst?

Je to něco jako Twiling sága, nebo jsou tam vážně upíři jako za starých, dobrých časů? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3972 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
M.

Takových upírů se v dnešní době už nikde nedočkáš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Že ty si děláš prdel?
Já jsem se to pokusila přečíst,ale nedala jsem ani prvních deset stran.Stačil mi knižní popis hlavní hrdinky(v knize byla blond)v seriálu tmavovlasá,což by asi ani nevadilo,ale napřed jsem viděla seriál a pka se dostala ke čtení.Někdy je to v tomhle pořadí na škodu.
A ano,je to jako T…sága,jen hlavní hrdinka nebloumá mezi upírem a vlkodlakem,ale mezi dvěma bratry,z nich jeden se jeví jako dobrák a druhý jako sobecký hajzl,ovšem ten hajzl se pak ukáže jako daleko lepší než ten první bratr.No a vlkodlaci tam jsou taky.A tak je to poněkud delší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IQ tykve

Darovanému koni na zuby nekoukej a čti. Je to krásná kniha.
Doplňuji:
Zde je její zfilmování : http://www.csfd­.cz/film/259923-upiri-deniky/

Upravil/a: IQ tykve

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zrovna to běží na Nova cinema http://vtelevi­zi.cz/katalog/u­piri-deniky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aoimirai

Spíš twilight sága je něco jako Upíří deníky (ty byly vydány dávno), ale Upíří deníky jsou víc hororové. Každopádně se mi nelíbilo, jak autorka píše. A nejsem jediná, která má stejný názor. A navíc hlavní postava je mi nesympatická. Každopádně, knížky asi od 10. dílu už nepíše Smith, ale nějaký anonym pod její jménem a spoustu lidí to už číst nebaví.

Zkus to. Udělej si názor, ale za mě je to ztráta času. Jsou mnohem lepší urbanky (třeba Mercedes Thomson – sice méně upírů, víc vlkodlaků, ale i tak je to fajn.), které stojí za to číst.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek