Drap

Dostal jsem dva pěkné líny. Jak je upravit ? Prosím odzkoušené recepty.

Nejlepší odpověď
www

Asi to je známý recept, ale líny dělala babička tak, že je spařila, byli bez slizu i šupin. Pak jsem je vykuchal.
Pak je celé, posolené, pokmínované a očesnekované dělala na másle.
Velká bašta 😁 ! Jó a měli jsme to s bramborem.
Doplňuji:
Jsou ale i líni kolem 2kg i víc, ti se ale připravují jinak – pečou, smaží, obalují atd.

Další odpovědi
slimmer

Souhlasím s příspěvkem výše a jen bych doplnil o obalení v hladké mouce… křupavá dobrůtka