sunrise

Doslo ke kontaktu deodorantu s okem. Poradte prosím, co mam delat?

Dobry den..stala se mI nemilaa chybicka a nechtene sem si strikla deodorant do oka. Bohuzel primy zasah. Vsude se pise vyplachnout vodou a pote vyplachy borovou vodou…vse sem udelala..ale oko mi pord drhlo..bolest asi po sesti hodinach ustoupila. Ale venku z toho nejsem jelikoz vidim na to oko rozmazane. Predem nez vyhledam lekarskou pomoc tak bych chtela vedet zda to pomine nebo ne a co mam delat at tm zbytecne nemusim. Poradte prosim

Nejlepší odpověď
mosoj

Oko se potit nepřestane. Máš podrážděné spojivky. Vyplachuj dále Ophtalmoseptonexem, nebo tou borovou vodou. Ono to chvilku potrvá než se oko vzpamatuje. Ještě lepší, kup si červený Visin.

Další odpovědi
gecco

Primárně naprosto chybí info, o jaký jde deodorant – značka je nepodstatná – důležité je složení…
Sekundárně – už jsi dávno měla být u doktora – a ne se po „šesti hodinách“ dotazovat na netu…!!
___
Takže se seber – a už ať klepeš na dveře pohotovosti (oftalmologa jsi vlastní – ehm – nečiiností, promeškala).

abendsbrot23

Mohlo být i hůř. Například zasažení obou očí. Tak buď ráda, že to schytalo jen jedno.

Lamalam

Ty čekáš šest hodin na to, až ti tady někdo poradí, že máš jít k doktorovi? Pokud se ti tam nechce, tak nechoď, ono to časem možná vyhnisá.