huxa

Došla mi věc z reklamace, vyřídili ji tak, že ztrhli štítek s SN, co znamená to SN?

Doplňuji:
zamítli mi reklamaci a toto uvedli do opravy výrobku :)

Nejlepší odpověď
Orange

Serial number aneb unikátní číslo výrobku.. A tímhle jako něco opravili? Protože je možné, že ti to bez toho čísla už znovu neuznají.

Další odpovědi
mojitek

..a co ti k tomu řekli,jak se postavili k tý reklamaci?Jinak podivná praktika té firmy,teda..

Matthew

Kdysi jsem chtěl reklamovat závadu na notebooku. Štítek se SN nějaký chytrolín nalepil ze spodu, kde se nejvíc ohříval notebook a tak se štítek stal po roce nečitelným. Nechtěli mi proto notebook vzít do reklamace, dal jsem jim všechny papíry a údaje o koupi notebooku, že to musí mít sami v evidenci ať se o to postarají. Jelikož máme v rodině právničku, doporučila mi nějaké finty, kterými se ohradit. Notebook byl na reklamaci celkem 4× než mi vrátili peníze, ale to už odbočuji. Prostě se nedat. Vím jaké to je, výrobce má navíc 31 dnů na reklamaci a když pak čekáš měsíc a nic nevyřeší, tak je to o nervy.

Možná tady by se našli najít nějaké rady ;)
http://www.coi.cz/

mojitek

zamítnutí reklamace by mělo být nějak odůvodněno.Ale SN nemůžou strhávat,to je podivný,vždyť je to výrobní číslo.Zašel bych na příslušný úřad a poptal bych se,stěžoval si na jednání-at to prošetří..