dosazeni 12 bodu

dobry vecer,v listopadu r.2009 jsem dosahl 12bodu za telefony.ted jsem slysel neco o prominuti trestu-amnestie..muzu se zeptat co je na tom pravdy a zda si myslite ,ze bych do toho spadal,a ridicak by mi vratily?jak si o amnestii zazadat a kde?dekuji za odpoved.

Odpovědi
standa

Tak to máte smůlu !

Novela trestního zákona (nebo-li ´amnestie´) se na váš problém nevztahuje. Vy jste se totiž dopustil ´jen´ porušení zákona o silničním provozu a ´amnestie´ se vztahuje na trestné činy podle trestního zákoníku.

Bohužel máte smůlu i v tom, že vám řidičák vrátí až po roce…, v tomto případě nelze žádat tzv. „po půlce trestu“.

řidič

správná odpověd od Standy,ale s tímto zákonem se nemůžu stotožnit jsem ve stejné situaci a tento zákon nemohl udělat normální člověk,při tom jak tam všichni spí, se není čemu divit?!.-