Avatar uživatele
zvonisek

Dosáhne někdo z vás průměrné mzdy?

Nezapomínejte, že otázky začínají velkým písmenem.
dosáhne někdo z vás průměrné mzdy?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2313 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nemohu dosáhnout průměrné mzdy, když mi mzdu nikdo nedává.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nie, priemernú penziu, v mediálnom poňatí, nemám. Tú nemá väčšina dôchodcov. Ani v porovnaní s Bangladéšom, ani s USA, alebo NSR.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Téměř, pokud dáme na hromádku moji a manželčinu měsíční penzi. A máme to na ruku v „čistém“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Určitě tuto hranici umí snadno překonat kdokoliv něco umí. Tedy kdokoliv kdo jen nenatahuje žebráckou misku pro povinný příděl a kdokoliv kdo pro práci nechodí stylem „umím sice kulový, ale když mě to naučíte třeba bych mohl zametat“ … je to jenom na každém z nás. Vymlouvat se je velmi snadné, najít příčinu v sobě to už trošku bolí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Mzdu nepobírám, ale můj měsíční příjem z podnikání je vyšší než současná průměrná mzda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Mzdu už nepobírám, ale v době kdy jsem pracoval, jsem jí měl vždy vyšší než byla tehdejší průměrná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Osobně s tím nemám problém, bez pár tisíc to byl v podstatě nástupní plat, ale rodiče nedají průměrnou mzdu ani když sečtou oba svoje platy dohromady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Tohle už tu bylo – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dosahnete-na-prumernou-mzdu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smackdown

Ne, my Češi jsme jak žebrácí, a zaměstnavatelé nás okrádají kde se dá, už by to chtělo repete 17.11.1989 .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Já mám možná průměrnou mzdu 157500 tvrdých českých, když na př. sečtu svůj plat s nájemcem Hradu, který je asi 300 tisíc a vydělím dvěma, tak je to krásný výsledek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek