slevin

dory den.poradi,jakou muze mit hodnotu starožitny sici stroj SINGER.PLNE FUNKCNI,za kolik by se dal prodat.díky

Nejlepší odpověď
Drap

Je to vždy otázka poptávky a a níbídky. Záleží i na řadě dalších věcí, jako je skutečný stav , zachovalost, přesný typ a podobně. V každém případě s takovým, prodejem nespěchat a hledat nejvhodnějšího kupce. Nejběžnější cený těchto strojů se pohybují v rozmezí cca 500 –3000 kč.

Další odpovědi
zjentek

jen doplním drapa, že cena může být i mnohem vyšší, zvláště když rozšíříš svůj arzenál věciček k prodeji i do zahraničí, zejména díky eBay, etc..
Př: o stařičkém puškohledu po dědovi, který jsem prodal kupci z usa za v přepočtu 25tisíc kč, zájemci v čr s naprostou jistotou prohlašovali, že za 3,5tisíce kč je jeho cena hodně nadnesená a nereálná. Takových potenciálních kupců bylo v čr opravdu mnoho a všichni byli profíci znalí věci (na čr úrovni),)

Jakub Tlapal

Bez fotek ti nedá nikdo žádný odhad. Vem stroj a zajeď s ním k odhadci, nebo si ho pozvi domů. To je jediná cesta, jak můžeš získat přesný odhad. Já nemám s naceňováním zkušenosti, ale pár starožitností jsem si už koupil a když jsou ve fakt dobrým stavu, tak je ta cena slušná.