koza

doručuji noviny-ne u pošty-prý mám noviny dávat tam kde je schránka ,do 3patra ,majitel nechce schr.u hlavího vcho­du

podle mě je to nesmysl ,mít takových domů více tak co na to moje plíce 🙂 prosím poradíte ?

Nejlepší odpověď
baghira

Nezáleží na tom, co chce nebo nechce adresát, ale jaká doručovací pravidla platí ve vaší firmě.

Na vysokém kopci je malá chaloupka, v ní dědek, a pošťák mu říká: „Dědku, kdo se má sem každý měsíc trmácet s tím vašim důchodem?“
A dědek na to: „Nech toho, nebo si předplatím denní tisk!“

Další odpovědi
hanulka11

Pokud máte ve smlouvě, že doručíte tisk do schránky , tak do schránky.Jistě jste smlouvu podepisovala a s tím souhlasila. V praxi člověk mnohdy zjistí, že na něco nestačí, ale to je pozdě.

Drap

To záleží jakou máte smlouvu se svým zaměstnavatelem , a jak rozhodne on.

koza

paní Hanulka11 ,že se podepsala smlouva ,ano pravda ,ale nesmysl je mít schránku ve 3 patře,podle mě jsou schrány u hlavních dveří ,a že se nestačíM na práci ,že na ni nemám sílu -MÁM -ale tohle mě připadá DIVNÉ,HLOUPÉ …MÍT JE TAK VYSOKO