jojo777

Doručení balíku se službou vynesení do bytu – můžu zaplatit a podepsat až po výnosu?

Ptám se protože někdy PPL atd. nejsou ani ochotní mi ukázat jestli balík není poškozený před podpisem. Ti co by mi doručili balík i s výnosem nejsou PPL ale přímo duročovatelé té firmy, ale podle mě jim nic nebrání mi to nechat na chodníku když jim to podepíšu a zaplatím.

Máte někdo s tímhle zkušenosti? Zaplatili byste až po výnosu? Napadlo mě zaplatit aspoň za výnos až to budu mít v bytě, ale myslím že pak je ještě pravděpodobnější že mi to nevynesou…

Odpovědi
nyjono

Nechápu dost dobře, jak to myslíš.
To jako, že sejdeš třeba 3 patra dolů, omrkneš balík, půjdeš s doručovatelem nahoru k bytu a pak zaplatíš a potvrdíš?
Nebo otevřeš vchodové dveře a kurýr vyjde do příslušného patra a ty zaplatíš a potvrdíš?
Pokud je balík težký, tak je třeba pomoc vhodná.

jojo777

nyjono: musím prvně sejít dolů a otevřít jim dveře do paneláku aby mi to mohli vynést sami do bytu. Některé firmy nabízejí tuhle službu výnosu.
Mě jde o to že bych to chtěla podepsat a zaplatit až to budu mít v bytě a ne venku, před tím než to vynesou. Ale nevím jestli to je možné.

nyjono

Myslím, že to je o lidech, jako vše
Kurýři jsou většinou mladí kluci.
Lehký balík – vynesu já, těžší – zeptám se mladíka, jestli mi s tím pomůže, když se k tomu nemá sám.