markos111

Je dort dobrou motivací??

Dobrý den, jedu v pátek na soutěž a potřebuju kluky (2) nějak namotivovat. Strašně to podceňují, pořád říkají ze to nedáme atd. Potřebuju je nějak namotivovat. Napadlo mně že bych jim mohla slíbit za umístění do 3. místa dort, co vy na to??
Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Je jim 12 a 11.

Nejlepší odpověď
anonym

Co já bych za to dal, kdyby mě v tomto věku motivovali dortíčkem. Mňam ! Jen je, proboha, nemotivuj Coca-Colou, Hamburgerem a jinými podobnými tfuj pamlsky!

Další odpovědi
Funna

no já osobně bych z dortu zrovna u vytržení nebyla…ale ty matko, musíš vědět, co je pro ně nejvíc motivující…my ti tu těžko poradíme, když ani nepíšeš kolik je jim roků…takový patnáctiletý má nejspíš jiné tužby…

anonym

A co tak spíš nějakou ´akci´, která je baví?
Výlet na koních, lodích, let balonem…
😉
Dort by mne silně demotivoval…

Emefej

Pokud mají rádi sladké, tak proč ne? Mě by spíš motivoval kus uzeného, ale to je věcí osobních preferencí.