Avatar uživatele
amelie95

Dorostou řasy?

Když si někdy žmolím řasy,tak si jich pár vytrhnu.Zajímalo by mě,jestli dorostou.Už jich nemám zrovna nejvíce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, johana 56 před 4565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dorustaji-rasy-kdyz-o-jejich-cast-nejak-prijdete
Doplňuji:
Na otázku najdete odppvěď v archívu.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dorostou, ale nesmíš je už žmolit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Neboj, dorůstají jako vlasy. Bez nich nebudeš 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

dorostou, ale budou slabší a řidší
můžeš si v lékárně koupit olejíček na řasy a aloe
Doplňuji:
oprava …s aloe

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ty jo, tak já jsem to serum zkusila a super. Jsem jeho účinkem nadšená. Je to růstové serum, takže řasy po něm rostou jak divý, paráda :)

před 1818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Existuje nějaký přípravek na podporu růstu řasů? Něco, co opravdu pomáhá? Možná nějaké serum?

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ano, existuje. Já to vím, protože jsem řasama posedlá, takže zkouším, co se dá :) Zkusila jsem už desítky sér a bohužel žádné nepomohlo…:( Teda až na jedno! Serum od https://hairplus­rasy.cz/ je serum skvělé, opravdu jsou po něm řasy plnější a já jsem nadšená! Čili tohle ti mohu doporučit.

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

No, já jsem jich právě taky zkušela už opravdu hodně a nic mi nezabralo. Ale teď jsem teda viděla více skvělých recenzí na to seum od hairplusrasy. Tak ho zkusím a snad pomůže i mě.

před 1939 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jo, to mi ani nemluv. Taky to tak mám, nebo jsem spíš měla. Zkoušela jsem toho opravdu hodně, ale až to serum od hairplusrasy mi jako jediné zabralo. No, zkus ho a sama uvidíš :)

před 1905 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek