amelie95

Dorostou řasy?

Když si někdy žmolím řasy,tak si jich pár vytrhnu.Zajímalo by mě,jestli dorostou.Už jich nemám zrovna nejvíce.

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dorustaji-rasy-kdyz-o-jejich-cast-nejak-prijdete
Doplňuji:
Na otázku najdete odppvěď v archívu.

Další odpovědi
Drap

Dorostou, ale nesmíš je už žmolit

www

Neboj, dorůstají jako vlasy. Bez nich nebudeš 😉

hanulka11

dorostou, ale budou slabší a řidší
můžeš si v lékárně koupit olejíček na řasy a aloe
Doplňuji:
oprava …s aloe

Sonka Pop

Ty jo, tak já jsem to serum zkusila a super. Jsem jeho účinkem nadšená. Je to růstové serum, takže řasy po něm rostou jak divý, paráda :)

Sonka Pop

Existuje nějaký přípravek na podporu růstu řasů? Něco, co opravdu pomáhá? Možná nějaké serum?

SuzanKa

Ano, existuje. Já to vím, protože jsem řasama posedlá, takže zkouším, co se dá :) Zkusila jsem už desítky sér a bohužel žádné nepomohlo…:( Teda až na jedno! Serum od https://hairplus­rasy.cz/ je serum skvělé, opravdu jsou po něm řasy plnější a já jsem nadšená! Čili tohle ti mohu doporučit.

Sonka Pop

No, já jsem jich právě taky zkušela už opravdu hodně a nic mi nezabralo. Ale teď jsem teda viděla více skvělých recenzí na to seum od hairplusrasy. Tak ho zkusím a snad pomůže i mě.

SuzanKa

Jo, to mi ani nemluv. Taky to tak mám, nebo jsem spíš měla. Zkoušela jsem toho opravdu hodně, ale až to serum od hairplusrasy mi jako jediné zabralo. No, zkus ho a sama uvidíš :)