martin14

Doroste morčeti srst?

Mám 4 morčata, 1 mládě, 1 morčici a 2 dospělý morčáky, ten jeden morčák má už asi 3 roky a ten mladší mu vytrhal dost srsti takže sem ho musel umístit do akvárka, doroste mu ještě srst?
Doplňuji:
A kam bych ho měl dát, k sobě už je nedám

Nejlepší odpověď
beer

Srst mu doroste a toho akvárka se bát nemusíš. Skutečně není nejvhodnější, ale pokud je dostatečně prostorné, morče bude při řádné péči dobře prosperovat i tam.
Vet. praxe

Další odpovědi
anonym

nedávej ho do akvárka, není to ryba, ano, srst mu doroste, asi se nemaj moc v lásce,mladší vytlačuje starého
Doplňuji:
terárko, nebo klec určená pro taková zvířata, jako je králíček,myš,mor­če,potkan atd, maj je ve zverimexu,ta klec je lepší,vzdušnější, dá se líp čistit

Jájá...

Určitě doroste. Naše morče mělo vyrážku a taky mu část srsti vypadala. Nyní už to vůbec není znát ;) chce to čas a dobrou péči.

Btw: Pokud to akvárko je prostorné, tak v tom nevidím velký problém, ale dej pozor jestli má morče dost vzduchu a asi to bude chtít častěji měnit podestýlku. Je pravda, že klec je nejlepší, ale já měla první morčátko taky ve velkém akváriu a dožilo se krásného věku bez zdravotních komplikací :) .

Lukasy

Určitě doroste.
A samci se někdy nesnesou obzvlašt když nejsou přibuzni to pak bojuji o teritorium a samičku.