ten který je

Dopustili se černoši rasizmu?

Kdo z nich je obět rasizmu?
http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/krimi/hro­madna-rvacka-romu-a-cernochu-na-smichove-pet-zadrzenych_230704_­diskuze.html?pa­ge=1#prispevek-799960

Nejlepší odpověď
anonym

Panebože, toto je přece jasné jak facka: cikáni se dopustili rasizmu a černoši diskriminace.
Ještě, že policie byla bílá a nemusela hájit svoji kůži, protože přismahlí bratříci si vyměňovali pěstním způsobem názory mezi sebou.
Tak dlouho se snažíme najít řešení a máme ho celou dobu pod nosem. Co tak koupit letenky do Afriky? Tam se nějakej ten tmavej vždycky ztratí. Tam jsou totiž tmaví všichni. Výdaj by to byl sice jednorázově vyšší, ale myslím si, že za půlrok by se náklady na sociálních dávkách začaly rychle vracet.

Další odpovědi
briketka10

myslím, že si to vyšetří policie v tuto chvíli to nemohu posoudit, ale cikáni byli v kubánském klubu a ti si své asi hájili a dokážu si představit jak se všichni mezi sebou umějí vyprovokovat..

Alesh

„Nejvíc to tam mydlil ten černý vyhazovač. Údajně je to několikanásobný šampion nějakých bojových sportů, a tak si nasadil ty rukavice, co při zápase používají, a pustil se do nich,“ popsal dusnou atmosféru podniku, kde se jindy vyučuje salsa, další ze svědků.
… Jsem se fakt zasmál. 🙂

redy

Týden.cz k tomu není co dodat.
Snad jen — konečně.

Illines

Tady se take cikani,vydavaji za indy ci pakistance.Pak si vyberte.