Rokio

Dopustil jsem se přestupku, když se mi dnes v noci zdálo, že jsem kradl v Kauflandu?

Ve snu jsem v tomto hypermarketu kradl pouze spotřební zboží, a to hlavně potraviny. Něco, co jsem tam vzal, jsem snědl a pak jsem se snažil utéct z obchodu.

Ráno jsem pak neměl skoro vůbec hlad.

Spáchal jsem přestupek. Měl bych se alespoň omluvit vedení Kauflandu, že jsem proti této firmě zhřešil myšlenkou?

Nejlepší odpověď
lukas1912

jiná odpověď

Webové kamery tě máji nahraní i když to byl sen.

Další odpovědi
Kepler

je to v pořádku

Sen, který neovládáš, ani myšlenka ještě není přestupek. Šmánkote, to bych byl za katrem nonstop.

zjentek

byl to hřích

Mně se v noči zdálo, že ze mě saje klíšťák… taká sviňa zákeřná.

Ráno mě pak skoro všude svědilo.

Spáchal jsem kravinu, že jsem se z důvodu špatné ohebnosti pořádně neprohlíd?

Jan Kunčar

jiná odpověď

Co se zdá, to je sen, když se vzbudíš, tak je den.

Drap

jiná odpověď

Nedopustil

jsemjá

je to v pořádku

Už jsem ti říkal, že pokud se ti to jenom zdálo, je to v pořádku.

cochee

jiná odpověď

Ano.
Příští sen tě chytnou poliši a budeš platit pokutu.

Rokio

cochee: Nikoliv, poněvadž příští den jsem byl studentem karate a byl jsem ubytován ve velkém patrové modré akademii, kde bylo všechno, co akademie potřebuje. Tam jsem na začátku trénoval a pak jsem ukradl drahý kámen z pokladnice akademie. Pak se spustil poplach, chytili mě a začal soud. Chytili mě v přízemí a už jsem skoro mohl opustit akademii. V přízemí byl také soud. Svůj zločin jsem obhajoval sám. Měl jsem za to být umístěn na psychině, ale díky mé obhajově jsem dostal pouze obecně prospěšné práce na 200 hodin.