Kepler

Dopustí se člověk nakupující na černém trhu pašované nebo nezdaněné zboží trestného činu nebo přestupku?

Nejlepší odpověď
led

Vo vašom prípade ak od aliendrona kúpite pašované (z inej galaxie) dopúšťate sa trestného činu podporovania nelegálnej činnosti pašovania tovaru za účelom zisku, tj poškodenia národného hospodárstva… Nebyť vás by aliendrone nevozil k nám „hriešne a nákazlivé podnety k zamysleniu“

Další odpovědi
Ametyst

Řekla bych to takhle: Každý se snaží chovat ekonomicky. 🙂

Pepa25

Ne. Neodvést daň nebo clo může jen plátce, tedy prodejce.