Avatar uživatele
MarkettB

Máte nějaké nápady na doprovodný program ke svatební hostině?

Tak jsem přemýšlela, čím vyplnit tu dobu, kterou bývá nevěsta se ženichem na focení? Rady, nápady, tipy, díky! :)
Doplňuji:
Něco by to rozhodně chtělo, nemám ráda pomluvy a když nebudou mít svatebčané co dělat, tak to tak opravdu dopadne :-/ Napadlo mě třeba nějaké promítání společných fotek? Co myslíte, mohlo by to tomu zabránit? :-/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3534 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Fotenie svadobných hostí bez nevesty a ženícha spojené s ohováraním a kritizovaním, prerušované len pohárikmi a nejakým pamlskom. (bežná prax na svadbách). Teraz, ak to chcete rozohrať – spravte z toho scénku, dobrovoľníci sa určite nájdu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Zdá se mi to zbytečné ;)
Záleží na počtu a složení svatebčanů.
http://www.svat­banajednicku.cz/sluz­by/doprovodny-program/
ww.kostolnik.cz/cz/do­provodny-program
Doplňuji:
http://www.kos­tolnik.cz/cz/do­provodny-program

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mohu-li soudit podle sebe, pak „nějaké promítání společných fotek“ by mne spolehlivě uvrhlo do ´náruče´ alkoholu někde v předsálí (nebo i ve sklepě) – ať už s pomluvami nebo bez…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kankys

Já byl na svatbě minulý týden a tu dobu jsme chlapi lemtaly pivo a ženský no nevim asi kecaly.Je pravda že byly na focení tak hodinu jenom pryč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

„Doprovodný program“ ke svatební hostině považuji
minimálně za zbytečný (, spíše ale za rušivý) prvek.
Promítání fotek je podle mne ta úplně nejhorší možnost.

Pomluvám nezabráníte sebelepším programem,
ještě Vás pomluví za jeho nevhodnost…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kamilovo

Ahoj, určitě bych ti doporučila fotokoutek. My jsme jej na svatbě měli zajištěný od https://fotokou­tek.fun/ a byl to super nápad, který si všichni vychvalovali. Dokázalo to totiž skvěle rozproudit zábavu.

před 1611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
da ny

Mne by to promítání nudilo, možná otrávilo… ;(
Vy znáte své svatebčany (čím méně tím lépe), musíte vybrat podle svého uvážení.
Nechápu obavu z pomluv, takové lidičky bych na své svatbě neměla. To snad je lepší, když se 2 vezmou za ruce + svědkové. Maxinálně velmi úzká rodina.
Má to přece být Váš DEN, ne divadlo se stresem
Tak si ho hezky užijte ;)

před 3534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

mowla, vždy sa nájde nejaká skúpina, ktorá obľubuje tzv. Kontajner párty (miesto, kam chodí málo ľudí a nakoniec sa tam zídu všetci)
Myslela som aktuálne fotky, čerstvo urobené, nie stavané, ale tie naozajstné momentky.
Pokiaľ by to boli fotky z detstva a starých rodičov, držte mi, prosím, miesto pri kontajneri.

před 3534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led – já reagoval na doplnění, ne na tvůj příspěvek – ta hraná scénka ´nahodilostí´ nemusí být špatná…
😉
To „promítání společných fotek“ jsem pochopil právě jako promítání fotek novomanželů od ´pasení koníčků´ po současnost…
:-O

před 3534 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek