Dopravní prostředek budoucnosti ?

Dopravní prostředek budoucnosti bude založen na tom že do něj v bytě nastoupíte a on vás doveze do kanceláře. Princip bude odvozen od jednokolky kdy budete sedět na malém odpruženém sedadle s opěradlem a o pohon a řízení se postará elektronika, takže vozidlo bude malé a nebude mít žádnou kapotáž, řízení zde bude pomocí ovladače jaký používáte při hraní her na počítači, vozidlo se po dokončení jízdy automaticky složí na malou velikost a připojíte jej ke zdroji proudu. Vozidlo bude vyrobené z laminátů a hliníku takže bude lehké a nebude potřebovat žádnou údržbu. Výhoda jednoho kola je v tom že je vozidlo malé a lehké, tento dopravní prostředek budou využívat i roboti a pochopitelně že pro roboty bude tento dopravní prostředek i optimalizován tak aby jim vyhovoval.

Nejlepší odpověď
beer

Další tázka/neotázka, oznámení/neoznámení a jeden neví co s tím.
Prosím tě, Guru Víte Koubo…, proč sem stále dáváš paralelně svoje blogovací záležitosti? Pokud jsem si všimnul, jinde jsou reakce na tvoje příspěvky minimální, tak proč to dáváš ještě sem?
Příklad:
http://koubavit­.wordpress.com/

Další odpovědi
Rocker

A na co se jako ptáš?
Doplňuji:
Díval jsem se na tvoje stránky,něco jsem si i přečtl-NEUVĚŘITELNÉ.

bolak

Ano, případně ne.

Nevím jak mám odpovědět na oznamovací větu zakončenou otazníkem. Jinak dopravní prostředek budoucnosti jsou nohy, maj minimální spotřebu, jednou i na hamburgry a myslím že ještě pár stovek let vydžej…

arygnoc

tiež mi to pripadá ako úvaha.

hm.
kto vie, čo bude zajtra, nieto ešte v nejakej blízkej/ďalekej budúcnosti.

A čo keď prídu mimozemšťania a my sa naučíme teleportovať sa? Koleso je potom v pr**li.

Mapel

Do filmu by to šlo, ale realita je jiná. Rozhodně nechci při přesunu do práce zmoknout a při jízdě roztáhnout deštník je velice nepraktické. Roboti mají záložní převody pro rychlý přesun. Do laminátů a hliníku bych se už nevracel a použil modernější materiály.

briketka10

třeba toto autíčko jen trochu větší může být :))
http://www.you­tube.com/watch?v=g7f1feS­jDks

anonym

Nic moc teda :-/

briketka10

:) :) :) pravda

fcoop

Tedy – podíval jsem na http://koubavit­.wordpress.com/------------ to je tedy síla.
„TO“ nemá smysl komentovat.
Já sem už moc nelezu,na Odp.,myslím,ale všimul jsem si,ono to nejde,nevšimnout si,že se vám tady rozrostly řady o některé vysoce specializované jedince,ze kterých by byl Chocholoušek u vytržení.