Kordex

Dopravní obor s maturitou

Chtěl by jsem se zeptat, když vystuduju střední školu s dopravnim oborem a maturitou, tak co bych moch v životě dělat za práci.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Tady je asi nejpřehlednější seznam, převzala jsem ho přímo ze stránek střední průmyslové školy, pro obor Dopravní prostředky.

„Žáci jsou připravováni pro pracovní pozice typu přejímací technik, dispečer, operátor logistiky, supervizor, koordinátor výroby, v servisních službách automobilek, případně i ve státní správě (dopravní policista apod.).“

Respektive a zkráceně – můžeš se uplatnit v jakékoliv spediční, či logistické firmě.

Zdroj: http://www.spsmb­.cz/index.php/o­bory/148-silnini-doprava-nov