Dopřáváte si snídani na vidličku?

Nejlepší odpověď
brillant

Když je možnost, tak ano.

Další odpovědi
zjentek

Nerozumím té vidličce přesně, ale jestli je tím míněna teplá snídaně a nebo jednohubky, tak ne. Při několikaletém pobytu v asijském chrámu „hluboko“ v horách mě totiž duchovně vyspělejší civilizace naučila jíst rukama úplně vše, včetně tepelně upravenýho jídla a teď si „na dva prsty“ dopřávám i omáčku.

Lamalam

O víkendech a dovolené vždy, během prac. týdne výjimečně.

anonym

ano, ale jen o víkendech. míchaná vejce, hemenex,polévka, klidně i knedlík s omáčkou, když mi někdo nandá na talíř.

mosol

Většinou ne, ale vidličku na snídani mám.

anonym

Ne.

Klaproth

Ano, vždy. Nedělá mi problém vstávat o hodinu dříve, bez pořádné snídaně z domu nevyrážím.

anonym

U Jugara se nedivím, ten má sotva na chlebíček za 8 kaček.