Dopřáváte si ještě k jídlu krupicovou kaši, nebo je tato ,,specialita" výhradně pro děti?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Samozřejmě že si pohádku mládí dopřávám i ve starším věku. Pěkně horká, politá máslem a s postrouhanou hořkou čokoládou… mňam.

Další odpovědi
Edison

Dal bych si. Ale vařit si ji fak nebudu… 😁

Zdroj: https://www.te­levizeseznam.cz/vi­deo/jak-nas-vidi-svet/dali-jsme-cizincum-krupicovou-kasi-jejich-reakce-vas-potesi-64019641

Kepler

Ne, nedávám. V dětství jsem ji dostával tak často, že už jenom při pohledu na ni jsem zvracel. Pak jsem ji jedl naposledy na vojně a k tomu přiťápli na talíř kolečko salámu. Jako emetikum to už na mně nepůsobilo, bo hlad je strašná sviňa.

Drap

Občas ano a mám ji rád-

da ny

Pro děti jsou vhodnější a zdravější jiné druhy kaší, než tato „specialita“.
Občas si krupicovou kaši dám s velkou chutá. :)

Ametyst

Od raného dětství jsem ji nesnášela. Pamatuji se, že jednou byli rodiče hodně důslední a obědvala jsem krupicovou kaši 2 a půl hodiny.

Arne1

Občas mě ji přítelkyně udělá. A moc lituju, že profesionální kuchaři takové výborné a jednoduché jídlo nezvládají.

elkon

Ano, když je chuť, tak proč ne. A není to krupicová, ale krupičková. Krupice je něco jiného.

Dochy

Tak teď se s dětmi občas „svezu“. Ale že bych z ní byl vyloženě nadšenej to zas ne. Ale dá se občas.