Avatar uživatele
anonym

Dopřáváte si ještě k jídlu krupicovou kaši, nebo je tato ,,specialita" výhradně pro děti?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Hufnágl před 1411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Samozřejmě že si pohádku mládí dopřávám i ve starším věku. Pěkně horká, politá máslem a s postrouhanou hořkou čokoládou… mňam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Dal bych si. Ale vařit si ji fak nebudu… 😁

Zdroj: https://www.te­levizeseznam.cz/vi­deo/jak-nas-vidi-svet/dali-jsme-cizincum-krupicovou-kasi-jejich-reakce-vas-potesi-64019641

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ne, nedávám. V dětství jsem ji dostával tak často, že už jenom při pohledu na ni jsem zvracel. Pak jsem ji jedl naposledy na vojně a k tomu přiťápli na talíř kolečko salámu. Jako emetikum to už na mně nepůsobilo, bo hlad je strašná sviňa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Občas ano a mám ji rád-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Pro děti jsou vhodnější a zdravější jiné druhy kaší, než tato „specialita“.
Občas si krupicovou kaši dám s velkou chutá. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Od raného dětství jsem ji nesnášela. Pamatuji se, že jednou byli rodiče hodně důslední a obědvala jsem krupicovou kaši 2 a půl hodiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Občas mě ji přítelkyně udělá. A moc lituju, že profesionální kuchaři takové výborné a jednoduché jídlo nezvládají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ano, když je chuť, tak proč ne. A není to krupicová, ale krupičková. Krupice je něco jiného.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Tak teď se s dětmi občas „svezu“. Ale že bych z ní byl vyloženě nadšenej to zas ne. Ale dá se občas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek