Weroniq

Doprava pro studenta v létě (PID,ČD) – jaké kupony/jízdenky?

Po celý školní rok jsem jezdil na opencard 5 měsíční kupon student do 26let pro vnitřní pásmo a dále pak jsem kupoval 1 měsíční traťovou studentskou jízdenku – ale co platí v červenci a srpnu? nechci se dostat do potíží a na internetu se v sazebníkách ČD a PID nevyznám.. prosím o pomoc

Odpovědi
Pače

hele jedine si udelej Z kartu.. je to u drah teda.. myslim si ze kdyz si zajdes na nadrazi tak ti tam zena za sklem rekne