zjentek

Doprava na D1 tak často kolabuje, protože je vadná, anebo je třeba hledat vadu spíše v českém řidiči?

Plynulost provozu, Češi a Čechy.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemyslím si, že by D1 byla vadná, zvláště po těch opravách, ale přestává zvládat tak hustý provoz. Samozřejmě na tom mají podíl i řidiči a tak při nehodách vznikají několikakilometrové zácpy. Nedodržují rychlost, bezpečné odstupy aj.

Další odpovědi
ivzez

Vadná doprava?

Podle mne doprava na D1 kolabuje proto,
že D1 nedostačuje dnešním potřebám.

Arne1

Vzhledem k zatížení je naprosto nedostatečná její kapacita. A ještě hodně let bude.

cukrar

Dokud nebudou na dálnici tři pruhy, budou v hustém provozu vždy problémy. Na dálnici D1 z Bratislavy na Žilinu jsou tři pruhy a taky zácpy.