Mofli

Doporučujete výlet na Maltu?

Byl jste někdo na Maltě? Vlastni zkušenosti? Děkuji.
Doplňuji:
Na 3–5 dní

Nejlepší odpověď
anonym

Byla jsem. Ale na me je moc " sucha ". Moc hradeb , kameni … ,tedy krome botanicke zahrady. Tu mate ale za hodinku proslou. Ale na dovolenou bych tam ja osobne nejela. Vylet , na vikend ok. Cestuji hodne . Kazdemu se libi neco jineho.
Kdyz budete blizko Valencie , uvidite histrorie mesta , kdyz budete dal ve vetsi prirode , jste vice odriznuti.
Zalezi na co jste zvykly.
Nekdo mozna byl take a bude se neustale vracet. Proto tezke radit.
Nebo co jste chtel presne vedet ? -iv-

Další odpovědi
terry

Výlet? Na jak dlouho? Ne dovolenou?