BENYTA

Doporučte mi „zázračné hodinky“, které mi změří tělesné funkce.

Vím, že existují krokoměry, měřiče tlaku, a na mučících, tedy cvičebních nástrojích i měřiče tepové frekvence. Právě především tu tepovou frekvenci bych potřebovala znát, nejlépe mít měřič připnutý přímo na zápěstí. Nemůžu to vygooglit,protože to neumím ani pojmenovat…poprosím tedy, kdo to zná, o nějaký odkaz, kde to mohu podrobně prozkoumat, děkuji.

Nejlepší odpověď
barnajka

Tepovou frekvenci měří pulsoměr, popř. pulsometr – je to totéž. Když do vyhledáče zadáš ještě kouzelnou formulku 'náramkový, mělo by ti to najít to, co hledáš. Teda aspoň doufám, že to bude ono :)
Konkrétně Google našel toto http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&si­te=&q=naramko­vy+pulsomer&oq=na­ramkovy+pulso­mer&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_sm=s&gs_u­pl=5640l20235l1l22046l21­l21l0l9l9l0l893l3140l5-2.2l5l0

Podobně chytrá hračička se někdy skrývá i pod označením ‚sport computer‘ – ten se často tváří jako obyčejný digitální hodinky, ale umí toho daleko víc. Na Heurece jich najdeš plno a u většiny produktů bývá i hodnocení a recenze – oboje by mělo být jakžtakž objektivní, poněvadž to jest psáno přímo lidmi, který daný produkt mají nebo aspoň vyzkoušeli :)
http://casio.he­ureka.cz/spor­ttestery-computery/f:10942:1/

Další odpovědi
venkovan

Taky jsem o tom uvažoval, ale co kdyby se potom na ten přístroj doma podívali a zjistili kdy se mi výrazně zrychlil tep v zrovně v době, kdy rodina ví, že k zvýšení tepu není důvod (ani zdravotní).
Technika je nepřítel poklidného rodinného života.

terry

Stačí do vyhledávače zadat měřič tepové frekvence. Tak, jak to píšeš. Asi to je náročné.

http://www.zbo­zi.cz/?thru=&q­=m%C4%9B%C5%99i%C4%8D+te­pov%C3%A9+frek­vence