Avatar uživatele
AnitaV

Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?

Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy? Chystám se na dovolenou do Thajska za pár dnů a mám menší problém. Budu vyjíždět z Benátek (ČR), cesta taxíkem mě bude stát draho, pokud vyrazím autobusem, tak mám dost zavazadel a jsem na to sama. Rozhodla jsem se jet vlastním autem k letišti a tam zaparkovat na nějakém parkovišti u letiště Ruzyně. Máte někdo nějaké zkušenosti? Doporučte mi, prosím, nějaký dobrý parking s rozumným poměrem cena / kvalita.
Doplňuji:
Už to mám. Našla jsem dobré parkoviště u letiště http://www.parkovani-u-letiste -ruzyne.cz/ , vše mi vyhovuje, zaparkovala jsem za pouhých 500 kč na týden. Všem děkují.
Tuto diskuzi již není třeba rozvíjet.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, anonym, gagaga před 2503 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

No, jestli jsi z Benátek nad Jizerou (v ČR jsou i jiné obce s názvem Benátky, ale tyhle jsou asi nejznámější, tedy každý normální člověk bude předpokládat, že se jedná právě o tyto Benátky), tak ty jsou od letiště cca 50 km. Jako ideální mi přijde nechat se tam hodit vlastním autem někým známým a pak i pro se týmž autem nechat přivést.
Jinak jsou v okolí letiště i jakási levnější sběrná parkoviště někdo z kolegů z práce na něm stál a přesně nevím, kolik ho to stálo, ale vím že to vyšlo podstatně levněji než stát na letišti. Pokud chceš oslovím je, dali by mi kontakt, pokud teda neseženeš jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Čedok doporučuje http://www.cedok.cz/… Nemám osobní zkušenost ...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Několikrát jsem parkovala v Kněževsi, mám to při cestě z domova. Vše bylo OK. Ale z Benátek n.J. je to přes celou Prahu. Už pár let létáme z Drážďan, mám to blíž, vychází to podstatně levněji a hlídané parkovací místo přímo vedle letiště je součástí letenky (pokud se letí s Lufthansou).

Zdroj: http://www.zaparkujbezpecne.cz /

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mediaunit.cz

Mám pro Vás přesvědčivou odpověď.) Nachystali jsme s kolegou srovnávač parkovišť u letiště Praha Ruzyně - http://www.parkingunit.com/
Najdete tam pouze ty nejspolehlivější parkoviště u letiště v Praze a navíc máte možnost řazení nabídek dle ceny, vzdálenosti od letiště a také hodnocení uživatelů. V případě nejasností nás můžete kontaktovat.

před 2200 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Danone

Pěknej srovnávač! Minulý týden jsem parkoval na http://zaparkujteuletiste.cz/ , ale objednával jsem to právě přes ParkingUnit, protože mi to našlo jako jedno z nejlevnějších parkovišť a mělo dobrý recenze. Takže to funguje, paráda!

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování