kocickaaa

doporučte mi nějakou knihu pro čtrnáctiletou dospivajici divku. fantasy mě neberou.. díky :)

Nejlepší odpověď
tom004

Zkus veřejnou knihovnu. Tam si určitě vybereš.

Další odpovědi
SajmonModer

Zkus Stephena Kinga.

anonym

Zákoník práce!

Terryle

Sajmon: když on King je dost laděnej do té fantasy a to jestli slečnu nebere… tak pokud si špatně vybere, může jí to Kinga otrávit a to by byla věčná škoda :)

Mě napadá, že v tomhle věku za nás holky četly takovou tu Lanczovou a podobný srandy. Podle mě to byla katastrofa v písmenkách a po přečtení dvou jsem navěky zavrhla, ale někomu to sedět může…

Jinak, je fantasy taková ta Meyersová (Mayersová?) – ta jak píše ty pohádky o zamilovnejch upírech? :)

A kdyby bylo libo něco vážnějšího, ale pěkně čtivýho, tak já vřele doporučuju Johna Irvinga. Je to o životě, o lásce a nepředstavitelnejch situacích a kličkách osudu… a hrozně hezky se to čte.

Nebo James Herriott a vzpomínky veterináře (nádherně se čtou, jsou takový úsměvný a je to fajn oddych na nemoc nebo tak)
Nebo jsem mívala ráda Ericha Maria Remarque a jeho válečný nebo meziválečný věci.