suaeda

Doporučte laserovou multifufunkci(tis­karna, skener a kopírka).

Tisk buď barevný, nebo černý. Cena do 10 tis. Kdo máte dobré zkušenosti s podobným výrobkem dejte typ.
Doplňuji:
johana 56 – díky za typ. Nyní se vyrábí již jiný modernější typ <Samsung CLX-3185N> za cca 6 tis.

Nejlepší odpověď
johana 56

Dva roky používám barevnou laserovou Samsung CLX – 3170,cena kolem 5 tis.Kč.Barevný tisk 1000 A4,černý až 1500 stran.Jsem spokojená.

Další odpovědi
Deli

Máme Konica minolta magicolor 1600W, barevná leaserová. Stála necelé 2000. V provedení multifunkce stála cca 4600,– Kč.
My máme doma ještě jednu inkoustovou multifunkci, tak jsme tuhle zvolili jen ve verzi tiskárna. Tiskne ale krásně, jsem spokojená a tisk je levný. Horší to bude, až dojdou náplně, nové vyjdou cca na 7000 Kč. Všechny barvy. S problémy s barevnou inkoustovkou s nekvalitním tiskem se to ale srovnat nedá.

johana 56

Vím,že jsou určitě novější typy tiskáren a také záleží na tom,jak často ji potřebujeme.