nemorosa1

Doporučíte krejčího v Praze s dobrými cenami?

Jde o pánskou košili na míru.

Odpovědi
mosol

Bohužel, znal jsem jednoho na Slovensku, ale na sako bych si ho nevzal

zloba987

Za mě toto krejčovství: http://www.stu­diospringer.cz/

julkina

Krejčovství Springer.

zloba987

Tak mě napadá, co je pro tebe vůbec dobrá cena?

nemorosa1

Představovala jsem si do 3 000 Kč. Dívala jsem se na web zmíněného studia springer a tam se do ceny dobře vlezeme, takže se stavíme tam.

zloba987

Fajn, přeji hodně štěstí, já mám s nimi ty nejlepší zkušenosti.

nemorosa1

Tak super, máme košili ušitou za 2 000, je super. Díky za doporučení!

idolaso

Hola, nevíte jestli tam šijí i obleky pro dámy?

nemorosa1

idolaso: Když jsem tam byla, viděla jsem tam nějaké kostýmky rozšité, takže určitě jo, mrkni na stránky studiospringer.cz nebo si tam zavolej :)