Lorelai

Doporučte knihy pro náctileté

Ahoj, nemáte nějaké tipy na knihy pro náctileté holky? Nebo konkrétního autora?
Díky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkazy. Nevíme, co dívku zajímá.

http://www.frag­ment.cz/nabid­ka/knihy-pro-deti-a-mladez/

Knihy pro náctileté – asi na 22 stránkách.

http://www.ra­duzyrecepty.com/clan­ky/knizni-novinky/knihy-pro-nactilete/

Další odpovědi
marci1

Jostein Gaarder : „Dívka s pomeranči“ nebo „Sofiin svět“.

Richie

Když mi bylo tak těch 12–13, tak sem četl Mládí v hajzlu. Má to tři díly a je to o prožívání každodenních slastí a starostí dospívajícího chlapce.
Doplňuji:
Ještě doplním, četli sme to ve třídě asi všichni, takže holky i kluci.

Orange

50 Shades, Twillight.

majkyy

Pro mladší náctileté (kolem patnácti) doporučuji knížky od Jacqueline Wilson. Já jch přečetla nespočet :) A starší náctileté podle mě může zabavit i něco ze školní povinné četby, mě zaujal Irving (Svět podle Garpa, Pravdila moštárny), Remarquovi Tři kamarádi nebo Na západní frontě klid, z českých Ladislav Fuks… 😉

To jsem já

Já osobně jsem měla nejradši knihy od Lenky Lanczové (už jich napsala tuším přes 50 a téměř všechny jsem jedním hltem přečetla) a pak od Meg Cabotové – sérii knížek Princezniny deníky a sérii Mediátor