Sea

Doporučte hezký komediální dětský film

Ahojte, znáte někdo nějaké pěkné filmy pro děti o dětech? České známe, ale zajímají mě americké, komediální pro děti nejlépe o dětech. Můžou být i animované. Malého zaujal film „Jak jíst smažené žížaly“ tak něco v tomto stylu, díky předem.

Odpovědi
marynka29

dobry den, tento film jsem taky videla, taky se mi libil a hlavne mymu mladsimu braskovi, jeste vam muzu dat typ na film „Potkan 007“ tak jestli je to v tomhle smyslu, jak myslite.=)