Avatar uživatele
SinceX

Doporučte filmy

Doporučte nějaký zajímavý film, je nuda, tak bych se po něm porozhlídl na netu. Díky :)
Doplňuji:
Děkuji všem a hurá na download :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5120 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zkus „Po přečtení spalte“. Dá se vidět i „Proroctví“, nebo"Deja.vu".

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Barca95

Dobrý den například:tajemství nesmtelných,Pos­lední den prázdnin,Pohádky na doboru noc,Muži v říji,Lemra líná,Zákon přitažlivost,Trable v ráji,Šťastliv­ci,Život jde dál,Kněz je poděs,U mě dobrý ,Už jsme doma?,Poslední den prázdnin,Šílený rande,Super náhradník,Ta záležitost s Gray.Vážně nevím co jste za žánr.Ale aspoň něco.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
P3p!no

Můj oblíbený žánr je drama takže vám můžu doporučit filmy třeba jako Gran Torino, Gone Baby Gone nebo třeba Million Dollar Baby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Neznám SINTEXI tvůj vkus ale mě se líbí například:APOLLO 13,CON AIR s NICOLASEM CAGE,SMRTONOSNÁ ZBRAN (má to 4 díly a je to supr podívaná a srandovní)Mize­rové1+2 díl,je toho opravdu mnoho…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Francouzské drama – Stará puška.Kdysi dávno to běželo i v kinech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Seeker

Filmy režisérů Davida Lynche(Lost Highway, Eraserhead), Petera Greenawaye(Pillow book, Dítě z Maconu), Stanleyho Kubricka(Mechanický pomeranč, 2001 vesmírná Odysea). Potom 1984, Betonová zahrada, Donnie Darko(asi tak nejpřístupnější film ze všech zmíněných) z českých rozhodně Spalovače mrtvol a Kladivo na čarodejnice. To jsou asi moje nejoblíbenější filmy. Upozorňuji, že všechny film jsou dosti náročné na psychiku, opravdu filmový klub, rozhodně nedoporučuji slabým povahám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pouchnatko

hele jestli chtes film tak je dobry treba stmivani to je huste dobry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

HARRY POTTER!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek