SinceX

Doporučte filmy

Doporučte nějaký zajímavý film, je nuda, tak bych se po něm porozhlídl na netu. Díky :)
Doplňuji:
Děkuji všem a hurá na download :D

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus „Po přečtení spalte“. Dá se vidět i „Proroctví“, nebo"Deja.vu".

Další odpovědi
Barca95

Dobrý den například:tajemství nesmtelných,Pos­lední den prázdnin,Pohádky na doboru noc,Muži v říji,Lemra líná,Zákon přitažlivost,Trable v ráji,Šťastliv­ci,Život jde dál,Kněz je poděs,U mě dobrý ,Už jsme doma?,Poslední den prázdnin,Šílený rande,Super náhradník,Ta záležitost s Gray.Vážně nevím co jste za žánr.Ale aspoň něco.

P3p!no

Můj oblíbený žánr je drama takže vám můžu doporučit filmy třeba jako Gran Torino, Gone Baby Gone nebo třeba Million Dollar Baby.

panenka

Neznám SINTEXI tvůj vkus ale mě se líbí například:APOLLO 13,CON AIR s NICOLASEM CAGE,SMRTONOSNÁ ZBRAN (má to 4 díly a je to supr podívaná a srandovní)Mize­rové1+2 díl,je toho opravdu mnoho…

ten který je

Francouzské drama – Stará puška.Kdysi dávno to běželo i v kinech.

Seeker

Filmy režisérů Davida Lynche(Lost Highway, Eraserhead), Petera Greenawaye(Pillow book, Dítě z Maconu), Stanleyho Kubricka(Mechanický pomeranč, 2001 vesmírná Odysea). Potom 1984, Betonová zahrada, Donnie Darko(asi tak nejpřístupnější film ze všech zmíněných) z českých rozhodně Spalovače mrtvol a Kladivo na čarodejnice. To jsou asi moje nejoblíbenější filmy. Upozorňuji, že všechny film jsou dosti náročné na psychiku, opravdu filmový klub, rozhodně nedoporučuji slabým povahám.

pouchnatko

hele jestli chtes film tak je dobry treba stmivani to je huste dobry

RAB

HARRY POTTER!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!