Angi-Shy

Doporučíte stránku, kde si nechat udělat narozeninový dort dle vlastní představy?

Pár stránek jsem našla, ale zatím mě nic nezaujalo. Chtěla bych kamarádce nechat udělat dort ve tvaru jejího štěnátka, ale zatím si nejsem jistá, kde si dort objednat, aby ho dokázali opravdu hezky vytvořit, nebyla to žádná „béčkovka“ a bylo to někde v Praze, nejlépe Praha 10 a okolí. Máte nějaké doporučení?

Nejlepší odpověď
ivzez

Narozeninový dort se nechává dělat jednou za rok.
Já bych dala přednost tomu obejít několik cukráren
a prohlédnout si jejich výrobky (fotky napovědí, ale
prohlédnout si výrobky „na vlastní oči“ je lepší).

A pozor, abyste s tím tvarem jejího štěnátka nenarazila: Ne každý
majitel štěňátka by dokázal takový dort sníst nebo nabídnout návštěvě
[někdo by to mohl vidět jako morbidní nápad].

Další odpovědi
Kepler

Kvalitní dort nedějají kvalitní stránky na netu. Tam jde většinou o srágory a zisk. Tak bych raději doporučil poptat se po okolí a dát na doporučení lidí. Což ovšem v Praze bude docela problém…:-)

Mc Merkurion

… dobrá cukrárna nepotřebuje reklamu na netu, o tý si lidi řeknou mezi sebou, a co se týče dortu, nejni důležitý, jak bude vypadat, ale jak bude taky chutnat >>> obejít cukrárny, ochutnat a domluvit se, většina cukrářů je schopna daný dort vyrobit …

zjentek

Le:

http://www.domaci-dortiky.estran­ky.cz/

či tu:

http://www.kou­zlopeceni.cz/ …;)

zjentek

Ivzez, mně by se moje Fanynka jako dort líbila!