dust8

Doporučíte nějaký recept na špecle?

Nejlepší odpověď
anonym

Oblíbená pochoutka aus Österreich? Já je mám rád na různé způsoby. Nesmí samozřejmě chybět sýr, taky není na škodu dělat lechce pikantně.

Zdroj: https://www.ty­rolsko.cz/zazit­ky-v-tyrolsku/kultura-a-zivot/kulinar­stvi/tyrolske-recepty

Další odpovědi
Kepler

Recepty se dají najít na netu. Já jsem si je jednou za hříšné peníze koupil a byl jsem zklamán. Od té doby nemám zájem. Těstoviny mám rád ale radši zůstávám u tradičních italských těstovin a sem tam i asijských z rýžové mouky.

Malvína

Výborné jsou se smetanou a špenátem nebo v kombinaci s tuňákem, rajčaty a cuketou. Dělám často.