Kelt

Doporučíte nějaký film, kde jsou čarodějnice, a nemusí to být zrovna pohádka?

Je nějaký film z poslední doby, kde jsou čarodějnice? Může to být klidně horor, může se to odehrávat i v jiné době. Něco jako Warclock a podobně. Děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

Jeníček a Mařenka-lovci čarodějnic, Poslední lovec čarodějnic, Hon na čarodějnice, Čarodějův učeň, Nádherné bytosti, Sedmý syn, Maleficent…

Další odpovědi
FlAsh_7

Kladivo na čarodějnice.

ivzez

A musí to být film?
Čarodějnice je i tady → hrdě se k tomu hlásím. (–:

dubraro

Hvězdný prach, Letopisy Narnie.

Rokio

Fantastická zvířata a později možná vyjde Prokleté dítě. Dále pak Zloba (pozn: Jsou tam sice víly, ale umí kouzlit a je to kvalitní film.).

briketka10

Ulítlej film:
Čarodějnice ze Zugarramurdi
https://www.csfd­.cz/film/337197-carodejnice-ze-zugarramurdi/preh­led/

Kepler

Čarodějnice z Eastwicku, sice starší film, ale dobrý – s Jackem Nicholsonem.

zjentek

Zoufalé manželky?

led

ivzez, zatiaľ ste len elévka čarodejníctva. 🙂 Až keď prežijete niekoľko životov a vytvoríte zázrak, vtedy prekonáte ten 1. najnižší stupeň elévky a môžte postúpiť do triedy profesorky Saxany.

ivzez

Za 444 let jsem už nějaký ten lidský život
prožít stihla. (–:

ivzez

30. duben je ještě daleko…

Rokio

ivzez: Ty nejsi čarodějnice. Jsi moc milý člověk. Navíc máš také vysokou inteligencí. Výrazem čarodějnice jsou označovány ženy, které jsou záludné, zlomyslné a vychytralé.

ivzez

Někdy také ošklivé…

briketka10

A já jsem asi starší néé, nebo se mejlím??