dalamaneek

Doporučíte nějaký bylinný likér s dobrým poměrem cena/výkon?

Nejlepší odpověď
Kelt

Je třeba určit, co si představuješ pod pojmem výkon? Obsah alkoholu, příchutě, nebo možnosti – něco je na spravení chuti, něco žaludek, něco na krk a pod. No a je lepší kupovat nápoj, kdy je v akci.

Další odpovědi
aevul

Ne.

paul1

Becherovka, Fernet …

Darcy

Rochester ginger, je bez alkoholu, čistě zázvor a má neskutečné využití, můžeš ho míchat s alkohokem (napr. do koktejlů a nebo jen tak s vodkou), je skvelý do těsta a pečení, taky do zimních nápojů třeba svařené bílé víno a pod. A samotný je skvelý, taky do čaje při chřipce a pod. Bohužel anemik a zázvor nejde dokopy, ale pri všechny ostatní v rodine a za barem to je senzace.