dust8

Doporučíte nějaké levné, ale zároveň kvalitní značku ponožek?

Nejlepší odpověď
elkon

Kvalita ponožek je různá, ale co vím jistě (moje zkušenost), že nejhorší jsou s příměsí bambusu. Po několikerém použití mají průhledné paty, ten bambus se postupně ztrácí.

Další odpovědi
Malvína

No levné můžeš koupit u Vietnamců, ale na pár použití, takže vy výsledku levné nejsou, je potřeba častější nákup. Kupuji si Adidas, dají se ve slevách pořídit levně a materiál je dobrý. Nosím černé kotníkové, jsou ze silnějšího materiálu, vydrží dost dlouho.

cappuccino

Ponozky kupuji zasadne bavlnene. Je dobre si koupit znackove, treba ve vyprodeji.