mikee.nikee

Doporučíte mi skupiny na facebooku ?

Doporučíte mi skupiny na facebooku podobné jako např.přidej sem koho chceš, přídavej své přátele apod. ? Podmínkou je aby ve skupině bylo alespoň 100 000 uživatelů, zkrátka s velkým počtem uživatelů. Předem děkuji.
Doplňuji:
Chci ve skupinách něco propagovat, ale to už je moje věc co to bude. Takže nějaké tipy ?

Nejlepší odpověď
Bedy

A k čemu ti to je? Jaký to má smysl?

Takto se prezentovat není dobré, zvlášť v tvém věku. Lovci čekají jen na takové naivky a začnou obtěžovat až se stane nějaký průšvih.
Doplňuji:
Teď je otázkou, zda-li to ty lidi budou číst. Většinou se to ztratí. Nechť ti ale štěstí přeje.