Hakunamatata

Doporucite mi prosim nejakeho obvodního lekare v Brně pristupneho alternativní medicíně?

Nemusí to byt přímo alternativní medicína, prostě hodně odolneho. Který bude respektovat moje samoleceni, případně se z něho poučí. Na oplátku jsem ochotna na sobě dělat zdravotní pokusy (samozřejmě s přírodními preparáty). Hledám obvodního lekare, se kterým bych mohla mít bližší vztah a duverovat mu. Klidně i konzultovat můj zdravotní stav několikrát tydne. Nabízím rovnocenný vztah, který může být velmi přínosný pro obe strany. Může to byt zajímavý projekt, který přinese zkušenosti budoucím generacím. Jde dnes ještě vůbec o tohle lékařům? Utopie?

Nejlepší odpověď
beer

Tak odolný lékař, který by byl schopen přijmout tvoje podmínky jako samoléčitelství, nebo úvaha o výživě cizí krví (rovněž tvoje otázka) navíc s nabídkou, že se může poučit od tebe podle mého soudu neexistuje ))

Další odpovědi
emamamisu

souhlasím s beerem. lékaři na takové pacoše nemají jednoduše čas a taky nemají moc v lásce přechytračelé samoléčitele. matka dělá ve zdravotnictví (není ovšem doktorka) a jsou doktoři, kteří se snaží vždy doporučit a předepsat léčivo co možná nejméně nákladné a hlavně nejméně zatěžující organismus. jsou však i tací, kteří předepisují zbytečně drahé léky, protože mají provize z prodeje prostřednictvím dealera. za úplatu rovněž odkazují na různé kliniky, kde testují na dobrovolnících. jinak vím o lékárnici z Poličky, která se zabývá alternativní a přírodní medicínou.