Angi-Shy

Doporucite mi nejaky levnejsi sici stroj pro zacatecniky?

Nejlepší odpověď
iceT

Zkus projít inzerci a bazary na netu. Loni jsem koupila kufříkový šicí stroj do 1000 korun, sice starší typ, ale mě stačí.

samozřejmě, zmiňovaný kříňový Veritas, co jsem koupila za 300,– i s dovozem k baráku, jsem pak darovala.

Další odpovědi
Arne1

Je jich plno. Já se například marně snažím prodat Veritasku ve skříňce.

marci1

Možná by se hodil tento: SINGER SMC 8280/00, produkt roku 2016. 🙂
https://www.e­xasoft.cz/sin­ger-smc-8280-00-sici-stroj_d112790.html

Drap

Šicích strojů je mezi lidma mnoho, a málo kdo ho potřebuje. Od šlapacích přes elektrické až po průmyslové. Seženeš poměrně snadno. Dej si inzerát, udělej si představu co vlastně chceš a budeš ho mít za pár korun.