Doporučíte mi nějakou RPG či MMORPG?

Ahoj,
dost dlouho jsem hrál WoW,2 roky ale prostě už mě to omrzelo a chtěl bych zkusit něco jiného co je taky na dost dlouho a jsou tam raidy arény a battlegroundy a svět s příběhem,a byl bych rád kdyby to bylo free2play a ne pay2win.

můj PC
Ghz:1,6
grafická karta:nevím ale rozjede cata na max i v SW
HDD:200gb
volné místo:70GB

A ještě otázka,nešel by počet Ghz zvětšit?
Doplňuji:
Akorát ještě musím říct že moje download rychlost je 50kb/s (NESTĚHUJTE SE NA VESNICI!!!!)a wow sem stahoval týden:|:|,takže spíš něco co bych zakoupil na CD a bez měsíčních poplatků.

Odpovědi
setapouch

Ne.
Jestli jde zvětšit počet Ghz, to netuším. Ale přetaktováním procesoru se zvýší frekvence CPU (obvykle se udává o 20%, tj. např. z 1,6 GHz se dostaneš třeba na 2 GHz. Může to být o mnoho víc, ale i míň, podle konkrétního HW).

MrnousakCZE

rozhodně ultra moc doporučuji gw 2 odehráno 2400 hodin úžasná hra, popřípadě též velmi kvalitní varianta wildstar (gw2 je bez měsíčních poplatků a neni pay 2win a wildstar má měsiční poplatky a taky neni pay 2 win)
RPG: Rozhodně skyrim,
Doplňuji:
a pokud nevadí starší hry tak diablo 1 a 2 eventuelně 3