Adam Zákeřný

Doporučíte mi nějakou komedii?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít archiv, zda vám bude něco vyhovovat.
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=komedie

V odkazu najdete nejlepší komedie r. 2018.
https://www.ki­nobox.cz/zebric­ky/nejlepsi/fil­my/komedie/2018

Je třeba si uvědomit, že každému se může líbit něco jiného. Výběr je na vás.

Další odpovědi
Drap

Divadelní, filmovou, nebo nějakou jinou?

led

Stačí si pozrieť „hlavné spravodajstvo“ nemenovanej televízie (vlastne každej TV), je to také „pele mele“ zo všetkého niečo aj komédia, aj tragédia, aj na zamyslenie a poučenie.

Malvína

Mně se za poslední dobu líbilo nejvíce Matky na tahu o Vánocích. 🙂

Rokio

Pokud máš rád francouzské komedie, tak doporučuji:

  • Četníky (všechny filmy)
  • Fantomas (všechny tři filmy)
  • Rabín Jákob
  • Piti Piti Pa
  • Křidýlko nebo stehýnko

poznámka: Toto jsou komedie se slavným francouzským hercem Louis de Funès

Kryšpín

Na př. novela, odborník pan Poche. Zastupitel, poslanec EU, kandidát na MZV, v roce 2010 odborník na tajné financování růžovek a klidně si můžeme vsadit, že nájemce Hradu udondá a nějaké to dobré místečko dostane a růžovky budou spokojeni.