Lucky Strike

Doporučíte mi nějakou hezkou 2D, point-click adventuru?

Můžete mi prosím doporučit nějakou dobrou adventuru? Nejlépe českou (ale může být i v AJ). Měla by mít zajímavý příběh, klidně pohádkový nebo detektivní. Nejraději však budu za tip na nějakou zábavnou adventuru na odreagování, typu Polda.

Tady je seznam adventur, které jsem už hrála:
Polda (1,2,3,4,5)
Ve stínu havrana
Gooka
6 ženichů a jeden navíc
7 dní a 7 nocí
5 kouzelných amuletů
Winter Rose
Horké léto
Mrazík
Dreamland (ale jen kousek, nešlo mi to rozchodit na PC)

a ještě pár dalších, teď si bohužel nevybavím názvy…

Napadá vás nějaká? Grafikou by se měla podobat nejlépe Poldovi (1 nebo 2). Hledám vyloženě adventuru pouze ve 2D zpracování, 3D se mi nelíbí. Ale zase by to neměla být úplně taková ta old school kostičková grafika typu King's Quest a mělo by to jít spustit na Win 7.

Odpovědi
Reezo

třeba broken sword? 1–5