Lambáda

Doporučíte mi knížku, prosím?

Hledám něco zvráceného až je to vtipné.
Něco jako Utrpení knížete Sternenhocha od Klímy
(Horror, erotika?)
Děkuji moc

Nejlepší odpověď
Rokio

Lolita
Proměna

Další odpovědi
ten který je

Písečná žena.
https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/pisecna-zena-6558

da ny

Horrorům jsem nikdy na chuť nepřišla, Proměna mne také nenadchla (Kafka mne neoslnil),
ale tyto knihy by snad stály i za přečtení (je v nich i erotika), četla jsem 3 z nich několikrát a brak to není :)::
Medojedky, Tichá dohoda, Poslední kabriolet , Americký sen.

A co třeba z tohoto soudku:
„:Mnich, který prodal své ferrari“
„Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony …“

paul1

Poslední knížka, co mne zaujala a mohu doporučit byla: Stanislav Komárek, " Listy v lahvích"