Doporučíte mi kde si nechat udělat tetování?

Chtěla bych si někdy v budoucnu pořídit malé tetování asi okolo 5 cm velké asi na rameno nebo na krk, barevné ale jednoduché.
Znáte někdo nějaké dobré místo nejlépe v okolí Prahy 10 ale i v jiných částech Prahy, kde bych si mohla nechat udělat kvalitní tetování, kde si mohu být jista dobrým výsledkem, sterilním prostředím a za dobrou cenu?
A kolik by popřípadě stálo tetování takového typu?
Doplňuji:
venkovan, odpovídej k otázce a normálně nebo neodpovidej vůbec
zzzzz, henu nechci, je na nic. A tetování není na vždy. Podle výběru některá po pěti letech vymizí a neptala jsem se na názor ohledně tetování. Tetování prostě chci, tečka. Ale ptala jsem se na doporučení místa.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nejlepší tetování je žádné tetování. Je to napořád!!! Raději se něco nechej nakreslit henou, má to obrovské výhody, obrázek tě neomrzí, můžeš ho neustále měnit.

Další odpovědi
venkovan

Pohlídej si v Hostivaři až tam budou natáčet nějaký film z farmářského prostředí z doby kolonizace Ameriky. Třeba by ti tam vytetovali (vypálili – je to rychlejší než jehličkami) nějakou tu značku co dávají zvířátkům. Takový znak ranče ve znaku čtyřlístku – třeba na kyčli – to hned tak někdo u nás nemá.

BANAN93

http://www.fa­cebook.com/pa­ges/Andreas-Tattoo/1892615710­89915

je to v Neratovicích kousek severně od Prahy

já osobně tetování nemám, ale hodně lidí je tam spokojeno

Ella

já byla v Bloody Blue Tattoo a jsem spokojená. Na cenu se musíš zeptat přímo v salónu, kde se budeš nechávat tetovat, protože to záleží na náročnosti, barevnosti i času, který kérka zabere.

Mají dvě studia, jedno v Praze 3 a jedno na Praze 1

Zdroj: http://bloody­bluetattoo.cz/be­ta