Hamon

Doporucite mene zname prirodni zajimavosti Česka?

Za sebe doporucim napr. vrch Borec (c s hackem).
Na Internetu nebo napr. v Toulave kamere jsou samozrejme take zajimave veci, ale na mensi, lokalni zajimavosti se casto nedostane. Rad bych si rozsiril obzory. Na kraji nezalezi.

Nejlepší odpověď
Hlada

Doporučuju geocaching. Řada keší je právě na takových místech, o kterých se moc neví a která jsou velmi zajímavá.

Další odpovědi
klob1

Nejlépe je jet třeba na celý den, přes nějaké neznámé vesnice(obce)A jis­tě se najde dost zajímavých míst.
Já jedu někam něco zařídit, i kde nikde člověk nebyl jako já,a vždy najdu dost zajímavých míst,o kterých málokdo slyšel.A to ani nemusí člověk jet daleko.Když vyprávím o cestách někomu,kdo třeba byl v zahraničí a zná dost míst.tak cítím,že dokáží závidět.je to zvláštní.Ale je to tak.Lidé ani kolkrát neví,že kousek od nich je něco moc pěkného.
U Hradce Králové, Chlum,Hoříněves,Ba­bice..Okolí Velké Jesenice, to byla cesta při zajíždění malé motorky,40km/h a ten den se najelo 112km a ještě při tom zařídilo dost důležitých věcí.´
Okr.Rychnov nad Kněžnou-Vrbice, Osičina,Vojeni­ce.Chábory.
Když člověk nespěchá a někam jede,tak najde dost krásných a zajímavých míst a nemusí kolikrát jet ani daleko,co i bydlí.
Kolkrát člověk jezdí 15let po cestě,až jednou jede a vidí něco,co neviděl apři tom to tam bylo stále před tím.Nebo je objížďka,přes nějakou vesničku a najde tam také třeba nějaké zajímavosti.
Tak to mám já většinou.

zzzzz

Mi se moc líbila Vranovská přehrada, samozřejmě v létě. Je to pitná nádrž, je tam povoleno koupání, elektro čluny a funguje i jako vodní elektrárna. Okolí je také nádherné. Je to na jižní Moravě.
Pak se mi líbila dančí obora, ta je v Čeladné, pokud si přineseš suchý chleba můžeš daňky krmit z ruky a nechají se i pohladit. To je na severní Moravě.

Emefej

Boreč ujde, ale chce to jasné a mrazivé počasí, jinak je to docela nuda. Celoročně zajímavá jsou např. Kamenná slunce u Hnojnic nebo nárazový břeh Ohře u Kystry.