Bob2

Doporučíte dobrý autoservis v Praze?

čau čau,

zajímalo by mě, kde si necháváte pražáci opravovat auta v Praze? Můžete mi doporučit nějaký dobrý, spolehlivý autoservis, kam bych moh hodit mé auto? Mám Audinu. Kontrolka mi bliká a celkově to auto mi přijde, že není vpohodě už.
Doplňuji:
kontrolka motoru jsem zapomněl napsat

Odpovědi
gecco

Vyzkoušený (s kladnými zkušenostmi) mám třeba tento – http://autoci­pryan.sweb.cz/
Nejsou drazí a pracují kvalitně.
A i doprava MHD z/do Radotína je pohodová.
😉

LeUserGo

Jenom upřesním, že Radotín je mimo Prahu, takže tam MHD nejezdí, ale jen příměstské autobusy. Ovšem k Praze patří nedaleké Ctěnice i když se to tak jasně nedá říct.
Doplňuji:
Doplňuji: Z/do Radotína jezdí linka 302 z Letňan.

Broukk

čau Bobe2.
Hele za mě můžu doporučit autoservis Garant (www.autoservis-garant.cz)
Mám s nimi čerstvou zkušenost a byl jsem spokojenej. První autoservis, na který jsem narazil, kde byli slušní, vstřícní, vzali mě bez objednání a oprava byla rychlá.
A když se podíváš k nim na ty webovky, specializují se na spooustu značek.

SimonS

jj autoservis Garant ;)
Taky si tam nechávám servisovat auta ;)
Jsou hrozně vpohodě, práci neodfláknou a ani netrvá dlouho

Danone

Já mám dobrou zkušenost třeba s autoservisem hned u Vltavy – http://www.united-c.cz . Je to tedy jen lakovna, čili motor vám tam neopraví, ale na opravy karoserie a interiéru je mnohdy lepší, než klasickej servis, kde čekáte ve frontě s lidma, kterejm vyměňujou motor a může se stát, že si počkáte. Něco podobného se mi stávalo pořád a pak jsem se na to vykašlal a začal jsem se škrábancema a promáčklinama jezdit do lakovny.

Ellen Ripley

Nám se o auto starají v http://www.autoplus-praha.cz/nase-sluzby/autoservis-3 a nemůžeme si stěžovat, nikdy dlouho nečekáme a ceny jsou víc než v pohodě.

adam78987

Zkus to zde: https://www.e­uromotors.cz/ :) za mě absolutně super!

Bob2

Super, všem moc děkuju! Jdu se na to všechno podívat na internetu, zda najdu bližší info a uvidím. Díky