Nechápavé

Doporucily by jste mi good notebook (herni) do 15 000,–?

Odpovědi
Quimby

Ahoj, notebooky za 15k nejsou na hry, musíš to mít stejně na baterce a sehnal bys levnějc PC.
Já osobně bych doporučil http://www.czc­.cz/lenovo-ideapad-g505s-cerna_2/155721/­produkt
Má to slušnej procesor, grafiku, takže to většinu her rozjede. Pro srovnání, tady jsou testy grafiky pro hry: http://www.no­tebookcheck.net/AMD-Radeon-R5-M230.108655.0.html

Questman

Našetři 25k a můžeme se bavit o herním notebooku ;)

jpau

Doporučil bych ti našetřit good money a pak se pobavit o good herním notebooku.

Jinak dají se sehnat hezké počítače z různých předváděček apod. Sám jsem ušetřil cca 50% tím, že jsem si koupil necelý rok starý počítač, resp. model (pravda, není moc herní ale to je věcí konfigurace – já radši i7 a hodně pamětí než grafiku). Doporučuji sledovat třeba bazos.cz. Pokud malinko přihodíš mohl bys něco rozumného pořídit.

arygnoc

Questman

25 k euro, nie?

:-Q

Vašek123

Ahoj, mám kamaráda, který prodává notebooky za dost slušnou cenu já sem od něj sehnal notebook intel core i7 8gb ram herní grafiku 2gb za 10500 jestli chceš napiš :)