FlAsh_7

Doporucili byste v roce 2020 Google Chrome nebo Firefox?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

I když asi 70 % uživatelů má Chrome, ale já nedám dopustit na Firefox Quantum. Takže doporučuji Firefox.

Další odpovědi
anonym

Ano.

anonym

Oba prohlížeče jsou excelentní, ani jedním neuděláte chybu. Osobně bych se možná přikláněl víc ke Google Chrome / Chromium. Firefox přechodem na vnitřní architekturu „Quantum“ udělal velký pokrok v rychlosti.

Naproti tomu určitě velmi doporučuji VYHÝBAT se zcela a širokým obloukem prohlížečům Edge, IE a Safari. Ty jsou kvalitativně velmi hluboko pod úrovní Chrome i Firefoxu a co hůř, jsou to programy jejichž vývoj je veden v režimu uzavřených zdrojových kódů, což u tohoto typu softwaru, kde naopak chcete mít co nejširší bezpečnostní dohled všemožných nezávislých expertů nikdy není dobrá vlastnost.

jsemjá

Google chrome.

elkon

Chrome.